APHRODITE WELLNESS

Nově vznikající projekt Aphrodite Wellness se nachází přímo u krásné písečné pláže, obklopený mandarinkovými háji, deset minut od tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesnice Gaziveren. Projekt nabízí strategickou polohu, budoucí majitelé si tak budou moci vychutnávat nerušené výhledy na západní pobřeží Středozemního moře s okouzlujícími západy slunce a dech beroucím výhledem na hory Troodos.

Aphrodite Wellness se stane jedním z největších a nejmodernějších wellness a anti-aging center ve Středozemním moři, které nabízí komplexní škálu procedur, zařízení a služeb zaměřených na pohodu a dlouhověkost. Projekt se také může pochlubit prvním mezinárodním klubem vodních sportů na ostrově, který nabízí windsurfing, kitesurfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí a mnoho dalšího.

Udržovaná vlastní pláž přímo u rezortu, Venkovní bazény, Moderní vybavená posilovna, Sál pro jógu a meditace, Wellness & SPA (sauna, pára, jakuzi, masáže), Kryo sauna, Krytý vyhřívaný bazén, Klub pro surfing a vodní sporty, Restaurace, Upravené parky a zahrady, Centrum krásy a anti-aging klinika, Lékařské a diagnostické zdravotní centrum


OD £80,000 ( 2 400 000 CZK )