INSPECTION TRIP


Vyzvednutí z letiště

Nemusíte si dělat starosti s dopravou ani případným přechodem hranic, vyzvedneme vás přímo na letišti.

Ubytování

Ubytování pro vás bude připraveno v projektech našich developerů nebo u našich klientů na 3 dny zdarma.

Prohlídka a ukázka

Ukážeme vám nejen naše projekty již hotové a ve výstavbě, ale i okolní krásná místa Severního Kypru.

Relax a zábava

Dále vás čeká již je odpočinek a zábava. Můžete navštívit místní restaurace, odpočinout si v našem welness nebo se jít projít po krásné písečné plážy při západu slunce.


Máte-li zájem o koupi nemovitosti na Severním Kypru, rádi bychom využili příležitosti a pozvali vás k účasti na jedné z našich komplexních inspekčních cest, jakmile to bude možné.


Inspection Trip je obvykle 3-denní cesta kde si prohlídnete nemovtisto a okolí, abyste se seznámili s oblastí, ve které chcete koupit nemovitost. To pomáhá zbavit se starostí a stresu z nákupu na místě, které možná neznáte.


Na typické inspekční cestě budete vyzvednuti z letiště a odvezeni do námi nabízeného ubytování, které se vždy nachazí v projektech spolupracujících developerů.

 Vezmeme vás na prohlídku našich projektů  a provedeme vás vším, co potřebujete vědět o procesu nákupu. Zavedeme vás také do jakékoli oblasti z naší nabídky o který máte zájem a budete mít přístup k celé řadě našich služeb včetně nezávislého finančního a právního poradenství s asistencí i v Českém jazyce.


Spíše než formální prohlídku dáváme přednost tomu, abychom věci vedli na mnohem osobnější úrovni. Zajistíme proto, abychom vás vyzvedli z letiště, dopravili do vámi zvoleného hotelu a prohlédli si naše projekty. Můžeme také zajistit pro vás extra okružní jízdu po mnoha turistických atrakcích Severního Kypru a na požádání autentický turecký BBQ oběd a/nebo večeři.


Zarezervujte si již nyní inspekční cestu na krásny Severní Kypr, stačí vyplnit formulář a náš specialista se vám brzy ozve.