Velikonoční akce 10% SLEVA


Ceny od 84.000 Euro.

Bezúročné splátky až na 54 měsíců.

Akční sleva 10% na  nemovitost i na její vybevení.

Kompletní servis pro naše klienty. Pronájem i asistence v Čj.Vyplňte náš formulář a my se vám brzy ozveme a pozveme vás k nezávaznému online hovoru, kde bude poslední možnost využít tuto velikonoční slevu, neváhejte a vyplňte formulář co nejdříve.

O letovisku:

Nová budova v projektu Aphrodite se nachází přímo u krásné písečné pláže, obklopen mandarinkovými háji, deset minut od tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesničky Gaziveren.

 Projekt nabízí strategickou polohu, budoucí majitelé si tak budou moci užívat ničím nerušený výhled na západní pobřeží Středozemního moře s okouzlujícími západy slunce a úchvatnými výhledy na pohoří Troodos.

Aphrodite Resort se stane jedním z největších a nejmodernějších wellness a anti-aging center ve Středomoří, které nabídne komplexní nabídku procedur, vybavení a služeb zaměřených na pohodu a dlouhověkost. Projekt se také může pochlubit prvním mezinárodním klubem vodních sportů na ostrově, který nabízí windsurfing, kitesurfing, jízdu na kajaku, pádlování, plachtění, plavbu lodí a mnoho dalšího.

Udržovaná soukromá pláž přímo u resortu, Venkovní bazény, Moderně vybavená posilovna, Jógový a meditační sál, Wellness & SPA (sauna, pára, jacuzzi, masáže), Kryo sauna, Krytý vyhřívaný bazén, Klub pro surfování a vodní sporty, Restaurace, Upravené parky a zahrady, Centrum krásy a klinika proti stárnutí, Lékařské a diagnostické zdravotní středisko.