Nemovitosti k pronájmu přímo od majitele.


Resort Aphrodite 

7 floor, STUDIO, 2 people
7 floor. 1 Bedroom, up to 4 people
8 floor. 1 Bedroom, up to 4 people
8 floor. Studio, up to 4 people
9 floor. 1 Bedroom, up to 4 people
6 floor. Studio, up to 4 people

Resort Deja Blue

Macák
Pavlů
Dita
Zachovský
Novotný
Přádka
Položka
Položka
Položka

Rezervační formulář

Nejčastější otázky našich hostů

Letiště

Nejoblíběnějším letištěm je Larnaca, díky svým přímým letům a nízkým cenám, doletět z Evropy můžete i na přímo na litiště Paphos, pokud byste chtěli doletět rovnou na Severní Část, tak dorazíte na letiště Ercan, které se pak nachází velmi blízko našich nemovitostí ale vždy musíte přestuppovat v Istanbulu.

Doprava 

Doprava se zde může zdát poprvé poněkud složitější, proto jsme tu pro vás a  každému klinetovi doporučujeme něco jiného podle jeho požadavků a plánů. Při rezervaci doplňte i otázlk ohledně dopravy a radi vám na ní odpovíme. 

Poradíme Vám s letenkami, taxi, půjčením auta i městskou dopravou.

Platby/měna

V této online době se dá skoro úplně všude plaitt bez problému kartou, ale pokud i tak chcete mít pči sobě nějakou hotovost, tak doporučujeme TL (Tureckou Liru) nebo Britskou Libru pro Severní Část Kypru,  naopak pak na Jižní straně využijete nejvíce Euro.

Hranice mezi Jižní a Severní částí

Hranice jsou bezpečné a bezproblémové místo, kde se nemusíte ničeho bát a nic vám tam nehrozí, pouze si dejte pozor na platný pas více jak 3 měsíce, pojiřtění na auto (na každé straně ostrova platí jiné pojištění). 

Jak dlouho mohu být na Severním Kypru?

Pokud nemáte na Sverním Kypru jiný status než turisty, tak neobdžíte více jak 30 dnů vízum. Pokud máte zájem o delší pobyt než 30 dní, tak nás kontaktujte pro více informací.

Pozor: Čestská ambasáda v Nicosii na Jižní straně udává starnou informaci s vízem až 90 dnů, bohužel tomu tak již několik let není.

Kde naleznu Českou ambasádu?

Česká ambasáda je pouze v Nicosii na Jižní straně, je potřeba se vždy předem objednat a mít sebou vždy hotovost na případné placení (bankomat je daleko a kartou se platit nedá).

Pozor: Informace podáváné o Severním Kypru nejsou vždy korektní a aktuální. Pokud máte nějaké dotazy kontaktujte nás na emailu info@sunnycyprushome,com

Proč navštívit právě Severní Kypr?

Severní Kypr je nádherný ostrov, který se chlubí svými 360+ slunečnými dny, krásným teplým křišťálovým mořem, pannenskou přárodou, farmářskými bio potravinami, přátelskými obyvateli i velmi výhodnými investicemi,

Proč si pronajmout nemovitost s vámi?

Náš tým osobně žije na Severním Kypru, takže pokud bude potřeba, tak pro vás bude stále sobně k dispozici navíc mluvící Českém Jazyce, rádi vám také poradíme s kompletním naplánováním vaší cesty, výletů a zážitků na místě. 

Pro koho jsou vaše nemovitosti na dovolenou nejlepší?

Máme nemovitosti vhodné pro rodiny s dětmi, mladé páry, starší páry, online pracující, větší i menší skupiny, firemní zájezdy nebo i pro ty kteří během svého pobytu chtějí podstoupi nějaký estetický nebo zdravotní zákrok.

Cesta na Severní Kypr se psem/kočkou

Cesta na Severní Kypr s menším domácím mazlíčkem (kterého povolujeme i v některých našich apartmínech) je možná do Larnacy pouze s jednou leteckou společností, je také nutné mít všechna potřebna očkování, jak do evropské unie, tak do turecka.

SIM karta a datové připojení na Severním Kypru

Na některých místech Severního Kypru Vám bude stále fungovat datové připojení z Evropské unie, pokud chcete mít ale neustálé připojení, tak doporuřujeme v obchodech Telsim si zakoupit turistickou SIM kartu, která má omezenou platnost.

Kontaktujte nás

sunnycyprushome

Esentepe, North Cyprus

+420 774 178 495

rentals@sunnycyprushome.com