Naše nabídka služeb

Investiční poradna
Správa nemovitostí
Vybavení/Design
Rekonstrukce/renovace
Půjčení auta/taxi
Právní služby
Víza/rezidence
Překlady a asistence

Nejčastější otázky ohledně Služeb

1. Neumíme moc dobře anglicky, je to problém?

S námi to žádný problém není! Náš tým hovoří několika jazyky a samozřejmě i česky, takže s vámi na místě vše vyřeší a vy můžete nechat slovník doma. :)

2. Mohu se přijet na nemovitost před koupí podívat?

Ano, samozřejmě. Pokud máte zájem se osobně přijet podívat na nemovitost před koupí a potkat náš tým, tak to není žádný problém. Více informací v sekci INSPECTION TRIP. Nebo nás kontaktujte na info@sunnycyprushome.com

3. Chtěl bych přiletět na dovolenou ale nevím, jak zařídit dopravu a jaká potřebuji víza na Severní část Kypru, poradíte mi i s tím? 

Samozřejmě! Chceme aby jste si užili dovolenou na 100% proto jsme tu vždy pro vás před rezervací apartmánu, během ale i po skončení rezervace. Poradíme nebo zajistíme pro vás: Letenky, dopravu, víza, ubytování, zážitky a mnohem více.

4. Kolik mě stojí vaše služby a asistence spojená s koupi nemovitosti?

Nic! Naše služby spojené se základní asistencí při koupi jakékoliv nemovitosti z naší nabídky jsou pro naše klienty vždy ZDARMA. Provize za naše služby spojené s prodejem nemovitosti nám vyplácí rovnou developer nebo majitel, cena nemovitosti je tedy pro vás od nás vždy ta nejlevnější na trhu (stejná jako od majitele) + navíc získáváte naše nadstandartní služby zdarma.  žádný developer, realitní kancelář, realitní makléř ani soukromí prodejce nenabízí.

5. Asistence při koupi nemovitosti je na Severním Kypru bežná?

Bohužel není, asistence při investování do nemovitostí na Sverním Kypru je až tragická, vzhledem k neprofesionálním makléřům a realitném kancelářím, jsou často přístupem a asistencí klienti zklamáni. 

ALE....My jsme pro vás tuto asistenci osobně obstarali a spolupracujeme s mnoha místními developerama a prodejci nemovitostí, takže si můžete na našem webu vybrat z neustále rostoucího výběru nemovitostí a od nás dostanete osobní asistenci při koupi nemovitosti ZDARMA.